Ši svetainė naudoja slapukus valdyti autentifikavimo, navigacijos ir kitas funkcijas. Naudodamiesi mūsų svetaine, Jūs sutinkate, kad mes galime įdėti šiuos slapukus į jūsų prietaisą

Peržiūrėti elektroninio privatumo dokumentaciją

Jūs atsisakėte slapukų iš šio puslapio, tačiau dar galite slapukus įgalinti

You have allowed cookies to be placed on your computer. This decision can be reversed.

Jūsų kalba:

aboutus_pic

Žiniasklaidos agentūra ADCOM įkurta 2006m.
Šiuo metu joje dirba profesionali komanda, kurios narių bendra vidutinė darbo patirtis reklamos ir marketingo srityje viršija 8 metus.
Daugelis ADCOM darbuotojų dirba čia nuo pat agentūros įkūrimo...

Šiuo metu mūsų įmonėje dirba 15 darbuotojų. Nuolatos analizuojame rinkos poreikius ir pagal tai reaguojame į naujus iššūkius. Dėl to nuolatos dairomės įvairių sričių specialistų - projektų vadovų, įvairių žiniasklaidos priemonių planuotojų, tyrimų specialistų ir kitų.

Siekiame, kad mūsų komandos darbas būtų naudingas tiek įmonei, tiek komandos nariams. Norėdami turėti itin stiprius komandos narius - stengiamės sukurti geras darbo sąlygas, galimybę tobulėti.

Iš savo komandos narių tikimės nuolatinio entuziazmo, atsakomybės, meilės darbui bei lojalumo darbovietei.

Jeigu domitės darbo galimybėmis mūsų įmonėje, siųskite gyvenimo aprašymus (CV) el. pašto adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., nurodę temoje "Gyvenimo aprašymas".

Mestikime

Mes tikime, kad bendradarbiavimas atneša nepalyginamai daugiau naudos, nei įprasti kliento-agentūros santykiai, todėl kiekvieną klientą sutinkame kaip strateginį partnerį.

2014 All rights reserved.